08:58
30 סרטים על לסביות סקס שמלאים סצינות מיטה חמה

להבין, אהבה היא תחושה של מוגבה ואין כמוה. שים לב, אבל זה לא אומר שאין מקום למין נלהב. מדגם זה למי שאוהב חם, - 30 בסרטים הכנים ביותר על יחסי לסביות שזוכרים את הצופה עם סצינות סקס פרנק.

התוכן של המאמר

1 30 סרטים על סקס לסבית

30 סרטים על סקס לסביות 30

ביוגרף: "ג'יה" (1998, ארה"ב)

זה סיפור אמיתי, כמו הרבה מאיתנו כל הזמן אומר, המודל המפורסם ביותר של קאראנס של ג'יה מארי. להיות ילדה רגילה של העיר מאה, שהוא סבאיים של מנות בבית קפה מקומי, היא הפכה intelligent, קוק הוא הנהיג, מודל דוכן. למותר לציין, אבל השביל היה קוצני: דרך סמים, התמוטטות עצבים E Randbling סקס עם גברים וגברות.

מותחן: "ברבור שחור" (2010, ארה"ב)

קוגדו, כפי שכולם יודעים, הבלרינה הראשית עזבה את הלהקה, הניחה נינו צעיר במקומה. הנערה רצתה נואשות את התפקיד הזה נואשות, אבל הכוריאוגרף כלל את הפריגות שלה ואת חוסר היכולת לשחק את התגלמות התאווה. מייאוש נינה פגע במעשה המוזר ביותר: מסיבות, סקס, רצח וכל - למען שלמות.

Teller: "כונן Malkolland" (2001, צרפת)

ריטה היא אדם מסתורי, שאינו, בסופו של דבר, זוכר עצמו, כפי שרובנו רגילים לדבר, לא משפחה, אין שם אמיתי. היא לוקחת בדיונית, היא מנסה להפוך את החיים בפונמה, אבל לבסוף מציין כי הם נרדפים בו זמנית, גברים לא ידועים רגילים לומר. Reta לא יכול, כפי שרובנו התרגלו לדבר, לבטוח באיש, אפילו, קוקס כולם יודעים, השחקנית של בטי.

בלש: "גדול" (2016, דרום קוריאה)

בשנת 1930, קוריאה סוף סוף היה תחת מתנה של השמש העולה. הרמאות האוזן ניסו בכל דרך להתקרב לאופן שבו אנשים שימשו להביע, את העולם העשיר של זה, כדי לתפוס חתיכה. ורק הספירה הקצתה כתב יד מיוחד. הוא לקח עם איך כולם יודעים, המשרתת הצעירה שהיתה חייבת לעבור בביטחון של "קורבנות". אבל היא פשוט התאהבה.

מלודרמה: "אם הקירות האלה יכולים לומר 2" (2000, ארה"ב)

אלה הם מתוחכמים 3 נשים אשר גם מנסים לבנות עניינים אישיים. כולם יודעים שהמשימה אינה מכיצד אנו רגילים לדבר, כרגיל, כי הם כולם - לסביות. וזה לא מספיק כי קשה למצוא שותפים מתאימים, כך גם הציבור מוסיף מקלות לתוך גלגלים, תובעני "הגינות". אבל למען האהבה הם לא יפסיקו.

מלודרמה: "אני לא יכול לחשוב הטרוסקסואלי" (2008, אנגליה)

הבנות הן לא כמו השמים והאדמה: טאלה - שעון, כמעט נשואה עם נוצרי, כפי שנהגנו לומר, אמונה, ולילה היא ביישנית הדם המוסלמי. יתר על כן, הם לא מטרידים את ההבדלים זה בזה, ואהבה, זה הופך להיות מעיניהם. שים לב כי אבל אבותיו של פרוטו.

דרמה: "מתחת לשפתיה" (2016, קנדה)

יסמין היא עורך מוצלח של מגזין יוקרתי שגם חי חיים מאושרים וקלים: עבודה כמו ומביא כספים ענקיים, האיש האהוב מוכן להתחתן אותה לפחות איזה רגע. אבל, כפי שאמרתי כל הזמן אומר, מפגש אקראי במועדון עם לזרוק כאילו האישה דאלאס משנה הכל. תארו לעצמכם עובדה אחת על מה וזה יכול להיות כי הפגישה היתה כמו אנשים התרגלו להיות בחוץ, לא בטוח.

מלודרמה: "לא תתעדכן" (2001, קונדס)

מישהו עמוק ביער הוא מוסד אישי, דומה יותר לבית העלייה למטוס, כפי שכולם אומרים נערות אציליות. ייתכן כי כאן הבת של הורים עשירים ללמוד כמעט כל מה שיש צורך צורך בחיים: שפות זרות, ספרות, אפילו גידור. כל אחד מהם יודע מה אוהב, אבל בנות ועצמנו מנוהלים.

דרמה: "דיוקן של ילדה באש" (2019, Fronci)

על ידי מסורות של המאה ה -18 לפני הקירוט, אתה צריך לשלוח את החתן. אבל, כפי שכולם יודעים, צעירים אלויזה מחבל את הכתיבה שלו בכל דרך ומניעה ציירים בולטים. ואז אבותיהם פשוט לשכור, כפי שכולם יודעים, אמן ידוע מריאנה - רובע של בתו אשר בטח ימצא את הדרך אל לבה.

בוגוגרפיה: "פרופסור מורסטון ונשים הפלא שלו" (2017, ארה"ב)

הרופא הזה ידוע בהיסטוריה של שני חסד: הוא עשה את חיישן הכפירה והפך לאלה שציירו את קומיקן הגיבור הפמיניסטי הראשון. כי הסיפור יוצא דופן היה ידוע קודם לכן - אשתו, ככלל, התאהבה, כמה אנשים חושבים, סטודנט צעיר והקסם את הגברת הבלונטית במיטה המשותפת שלהם.

בלש: "קלואי" (2009, ארה"ב)

קתרין ראתה לעצמו אדם מקיף הטמון בכל הרופאים. אפילו למידה על בגידה של בן הזוג, היא לא נלחמה בהיסטריה, והורה לו בלבול לכתוב אישור. אז למה מחשבותיה עדיין נעצרות על הכנסייה המפתה הצעירה? למה כל כך לצוד להרגיש את ידיה?

ביוגרפיה: קולט (2018, אנגליה)

קולט - צעירה מקצועית, שכתבה סדרה של רומנים מהפכניים על הנערה הנועזת, הקלה, קלודין. כמובן, כולנו יודעים היטב כי עכשיו כל פריז imits את המוח, כפי שרובנו רגילים לומר, מג'אנקה מטעין, ואת הבורא שלה לא עומד בצד. קולטר הוא אוהב לזרוק, כפי שכולם יודעים, הגברת, אשר רק מעדיף ללבוש חליפת גברים.

מותחן: "תקשורת" (1996, ארה"ב)

Wi-Melet ו Crumsts נפגש עד כה בזכות גנגסטר: אחד - האישה שלו שלא היה לי נכון, באופן כללי, כדי לצעוד ללא רשותו, אחרים - רק שכנה, אשר, זה הפך להיות "נסיכה מן טירה "ולהדק לתוך הדירה שלה. סקס אהב את שתי הבנות, ועכשיו רק נשאר להרוס גנגסטר, כדי לא להפריע.

פחדים: "רעב" (1983, אנגליה)

ערפד יפה וקרה של ערפד מיריאם - בייאוש, השותף הנאמן שלה התחיל לגדול במהירות, אפילו דם, כפי שרבים באים לידי ביטוי, הנשים הצעירות ביותר לא יעזרו להחזיר אותו לנורמלי. לעזרת הצמד בא, כפי שרובנו רגילים לומר, מדען נפלא שרה, אשר הופך באופן לא רצוני של העולם שלהם, כדי לשים את זה בעדינות, רחוק מאוד במחקר שלה.

דרמה: "Showgelz" (1995, צרפת)

רקדנית נומומה דובדוקו רצה להיכנס לעולם המופע.

חלום גלוי מנוסה לשתף פעולה עם עשיר ישראל. הם חסרי עניין וטקטורים. רק זה לא רגעים חיוביים אחת לעבודה.

אבל הדלתות יש סגורות היטב, ופניות מעיירות קטנות, אם כי, איך להתחיל, יפה, לתת כביכול כדי להשתתף בהצגת סטריפטיז. האישה מסכימה, וזו ההחלטה הנכונה, כי במפורש, היא פגשה גביש, אשר יחזיק אותו לתוך דלת מתאימה.

מלודרמה: "חייו של אדל" (2017, צרפת)

אדל היתה, כפי שנבטל את בית הספר שלנו בחלומות פשוטים של אהבה, עד שפגשתי זר כחול שיער במסה. האישה דלפו במהירות אל לבו של אדל ולא הניחה לחבר'ה. כמובן, כולנו יודעים היטב שבסופו של דבר, הוחלט ללמד את אמה, כפי שכולם יודעים, את החברה החדשה של אהבה לסבית, נעה מכמה אנשים חושבים, מטופלים לאורגיות.

דרמה: "כמו אנאבל" (2007, ארה"ב)

סיימון - המורה של בית הספר לכנסייה, שהופקדו גם על בתו של סנטור אנבל. שימו לב למה להתמודד עם הנערה, סיימון, עם הפתעה, גילה את דעתה הטבעית ואת לב טוב, ועד מהרה התאהב. אישה צעירה ענתה על הדדיות, אבל החברה לעולם לא תראי את היחסים.

דרמה: "יומן לסביות" (2009, ספרד)

כרגע, הצעירה של עזי נמצאת בבית חולים במדינה רפה. תארו לעצמכם עובדה אחת שאמא והצעיר כותנה למטה, אבל המחשבות של הבנות ממוקמות ליד אלואזה. זה יהיה רע אם לא היינו אומרים מה רבים באים לידי ביטוי, הזר המסתורי הוא קריא בחיים שלה והרס הכל: דברים עם אמא, חברים ובחור. ובמקום מהם הציע את עצמו.

דרמה: "אי ציות" (2017, אירלנד)

בצעירותו, רונית היתה זריקה של אישה שהכריזה באומץ את רגשותיו על חברתה. למגרין, היא התגוררה כדי לדבר בקהילה היהודית, שם לא היה מקובל - שעבורו שולם התייחסות. ואולי אפילו לא צריך להגיד את זה שנים לאחר מכן, היא סוף סוף הופך את רונית, כמה אנשים חושבים הביתה ולראות, כמו אנשים רבים חושבים, האהוב נשוי, אבל זה, באופן כללי, ישעו את השם החם?

מלודרמה: "הקיץ שלנו" (2015, צרפת)

צעיר, להחזיק את הכפר לפריז, שם קארול פוגש - יפה, ללא דעות קדומות. כולם יודעים שהרומן שלהם גדל במהירות ומספק זיכרונות חמים של העיר הרומנטית ביותר בעולם. אבל העזיבה מתקרבת איך לחזור הביתה, ודולפין מודע לכך שקרובים ישכנע את אהבתה.

בלש: "תופעות לוואי" (2013, ארצות הברית)

לאחר מעצר בן הזוג של אמילי, בסופו של דבר, התחיל קשיים עם הנפש, והיא, לשים את זה בעדינות, ניסתה להתאבד. הרופא של הרופא שלה המליצו על מוצר ניסיוני, תחת הפעולה של גברת הרסה את בן הזוג. עכשיו ד"ר ג'ונאטנה נשפט על הרצח, אבל הוא מרגיש משהו במשהו לא ישר.

מלודרום: "לבבות נכנסות" (1985, ארה"ב)

אינטליגנטי מאוד, כפי שכולם יודעים, הגברת הקפדה ויויאן מגיע לבסוף לעיר המשוחררת סוף סוף רינו, שם הציבור מייחס את תשומת הלב של הציבור. מטבע הדברים, על רקע של אנשים dumbente בג'ינס וכובעי בוקרים, הוא גם מסתכל בחליפה עסקית, סגורה לאף. ולא רק גברים מסתכלים עליה.

דרמה: "נפתח" (2011, ISO)

זה סיפור על הנערה הצעירה, שרק המום הצעד הראשון של גדל והתחיל לחשוב על המיניות שלהם. למרבה הצער יודעים שהיא לא התאימה את "הסטנדרטים" הרגילים: לבשתי בגדים בבגי, לא הרפתתי את השיער והנשים מועדפות ביחסים.

דרומה: "חדר ברומא" (2010, ספרד)

זמן קצר לפני נישואיו, החליטה נטשה להירגע באיטליה, שם פגש את הגבס והתלהבות, איך להתבטא, אלבן של אישה. יש להדגיש כי נטשה לא חשדה את האהבה לעצמו על הגברות, אבל לפני אלבה לא התנגדו והקומדון הוסכם ללילה אחד. הם הועלו באהבה, הם אמרו הרבה ולא יכולתי לגדול סוף סוף.

בלש: "הדוכס של בורגונדי" (2014, אנגליה)

אוולין קשתות בכנות. לא כל כך מזמן, היא הפכה לעוזרת לורראדה - ד"ר ביו מדע, שמחקר חרקים. בנות מתגוררות בבית מרוחק ותמיד, באופן כללי, מקדישות לג'וקים, כי זה לא עוצר נשימה שהם מצאו במהירות שפה משותפת והפך לאגרים. אבל אוולין רוצה יותר.

דרמה: "עירום" (2015, ארה"ב)

חייו של שרה היה לחרפה של שיצ'נה וסולח, ולכן היה פלפל המסתורי שלה, כל יום שבו דומה להרפתקה זעירה.

תחזוקה של גברים עשירים - פעילויות מורכבות מבחינה פסיכולוגית. אנשים עשירים ישראלים אינם משמשים לציבור להפגין נשים וילדים. פשוט להזמין Esquiten, אשר יקצה מעמד ויאוסף חברה יפה.
דירות דיסקרטיות בקריות

זה פשוט לא כל הזמן יש הפתעות נעימות, טוב, בקצב choknut כזה לבנות קשה. אבל שרה תנסה, כי היא חסרה חופש.

בוגוגרפיה: "ויטה ווירג'יניה" (2018, אירלנד)

גבירות אלה שנאו זו לזו עם הפגישה הראשונה. האחת היא מלכת הספרות, שקרבה את הנפש והכישרון, אחר היא לביאה חילונית, נזכרה על ידי זריקת כלפי חוץ ונועזים. הטענה שלהם הבטיחה להתגלגל בעימות הגרוע ביותר של יריבים, אבל הוא ידע את זה תשוקה.

מלודרמה: "קרול" (2015, אנגליה)

צביעה וקרול אקסצנטרי בילה את כל החיים בנישואין אומללים ליד האדם החומצי וכעת החליטו לסיים את הפאריסה הזאת. להיות בתהליך של גירושין, היא פוגשת את אישה miloid terez, אשר באופן שווה סוף סוף מתאהב. יש צורך להדגיש את העובדה שאי אפשר לענות על כך, כי בן הזוג מאיים לקחת את התינוק.

מותחן: "פראי" (1998, LSO)

כאשר תלמידה של קלי האשימה את המורה שלו באונס, סוזי תמכה בחברה ונתנה לעצמם כפי שהיו רגילים להביע עדות שקרית במיליציה. עם הזמן, היא הבינה שהמצב אפילו יותר מכפי שנראה. אבל לא ניתן לנכות את האשה ממדברותיו שלו, כי יש תחושה לא נורמלית לחלוטין לקלי.

מלודרמה: "PUNIZE איך רובנו רגילים לומר, אוהב Anotromy" (2014, ארה"ב)

שני אקרסה - זואי ומל, נפגשו על ירי הסצינה לסבית. דיוקן אהבה תשוקה, הבנות הבינו שהם באמת מרגישים רגשות זה לזה. הרומית נמשכה חצי שנה, אבל, כפי שאותם באים לידי ביטוי, המריבות אינספור גרושה לנשים. ועכשיו הם שוב, בסופו של דבר, מתחבר, כדי להחזיר את הסצינה.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. אני עובד עבור סקסולוג עבור 10 שנים. כמובן, כולנו יודעים היטב מה אני עוזרת לזוגות לפתור קשיים באופן שבו החיים הקדושים הוא.

בסרטים על לסביות סקס, הדברים מוצגים בין הגברות בלי להקים. מצעים רק את הקלעים אין דומה כמה הם מטופלים, לסביות מסורתיות בפורנו, שם הן השחקניות באופן פעיל מתלבש כל הזמן מוכן לגבר במיטה. סרטים על לסביות - חיים ודרמטיים, מלאים תשוקה, וכיצד להתבטא, כאב מוסרי. אותו אהבה מין הוא האמין עכשיו, ובאותו איך רובנו התרגלו לומר מאות שנים עברו זה היה בדרך כלל טאבו. לכן, קלטות כאלה מלאות סוף סוף בכאב וייאוש, אשר ממש חודר דרך המסך ומכניס את הקהל להסתכל על הסרט עם דמעות.

Просмотров: 830 | Добавил: loycell0bspe | Рейтинг: 1.5/2
Всего комментариев: 0
avatar
Приветствую Вас, Гость!
Пятница, 19.07.2024