08:36
למה הגברת שלך לא עושה סקס? עצה גברים מה לעשות

ענייני הצעירים והגשים משתנים ובלתי צפויים. עדיין כרגע, נראה כי בני הזוג מבטיח לאהוב אחד את השני לפני העיבוד של ימים, ובחודש להביע אחד את השני מול הדברים הכי מוסדיים, מעצבנים ונוראים.

שירותי ליווי בישראל משולמים. שוב ושוב, לקוחות - חבר 'ה מצליחים, הם מאחלים לו רווחי להופיע בחגיגה, לקחת יד עם גברת מרהיבה. הכנסה זו מספיקה כדי להבטיח את עצמה לספק באופן אישי את האובייקטים הדרושים.

אבל אין שום דבר לא טבעי להיות אומלל וקול זה. זה אפילו קל יותר לפתור את זה כאשר הן יודעים כי היא קיימת. אלא במקום אחד השותפים עושה רק את המראה של אידיליה, אם כי למעשה עמוק סבל - זו הסיבה לדאגה. ואפילו לא צריך ברזל כי גברים לעתים קרובות תוהה למה הגברת לא עושה סקס, כי זה איך אנחנו מביעים, תהליך כל כך נעים. אבל עם כל זה לא כולם רוצים לדעת את התנאים המוקדמים להתנהגות כזו של החצי השני.

התוכן של המאמר

1 מצטער, להתראות 2 ללא אורגזמה החיים הוא לא אגדה צמא לשפע 4 פיתוח אירוע לוגי 5 אין שקרים כוח 6 3-IE 7 קומפלקסים הלחימה

חוסר אטרקציה מיחוס יפה - לא הנדיר ביותר תופעה. זה, לשים את זה בעדינות, יכול להופיע בשל מחלות, צריכת סמים, פציעות פסיכולוגיות או עם תחילת גיל מסוים. נחשב התנאים המרכזיים העיקריים שעבורו מסרבים את הבנות לתת נישואין, גם יותר שיטות משחק לפתרון זה עדין קשיים.

סליחה סליחה I

הזרז הכי טוב ביותר הוא אהבה. כֹּל זוכר את ההרגשה הזאת כאשר כל המחשבות בראש רק על האדם האהוב כאשר אני רוצה לזרוק הכל ופשוט להיות קרוב. ברגעים כאלה אפילו רגילים נוגע ללב יכול להביא תענוג שלא יתואר, שלא לדבר על פינוי וכפי שהיינו גירוד, האינטימיות ביותר כבר מזמן ידוע בעובדה כי הגברות רגישות יותר יצורים מאשר לוויינים שלהם. כולם נתפסים דרך פריזמה של רגשות, כך ניתן רק להתרחש בכמה שינויים בתקשורת, כפי שהיא נעלמת לְעוֹרֵר.

חוסר הרגשות העמוקים ביותר של החצי השני - אחד אירועים ברורים מדוע הגברת נראית סירבה לקרבה. היא לא רואה שום דבר מרגש לשכב במיטה עם אדם שאינו מעניין לה. כולם ברורים לא משנה כמה זה לא נעים, זה לא ממש לשנות כאן. כמו שאומרים, ב נהר אחד לא ייכנס פעמיים, כל כך ברצינות לספור על פלאש בלתי צפוי אהבה מן השותף מקורר אין. כמעט כל הנשים מנסים מצא נחמה בזרועותיו של האה, אחרים פשוט לקרוע את כל התקשורת.

במקום שאתה משוכנע שאתה עדיין יכול לחזור, אז רק נסה "גלילה הסרט בחזרה". זכור מה היא אהבה מאוד תחילת היחסים שלך, ממה שהיא היתה באקסטזה. אתה צריך לחשוב נהדר כדי לדבר, למה היא היתה מסוגלת להמשיך, ושוב לעשות את כל התנאים הדרושים לכך. ללכת איתה על תאריך, לארגן ערב רומנטי מתחת לכוכבים, לעשות מתנה יפה ופתאומית. הדבר הבסיסי ביותר הוא שהגברות מוערכות - תשומת הלב.במקום שאתה לא מוכן, זה הפך, לעבוד על היחסים שלך, אז זה לא סוף סוף תוהה העובדה שהם מתפוררים עד מהרה.נסו הכל בכל המהות והסיבה. אִי רָצוֹן מיידן עושה אהבה - זה לא טרגדיה גלובלית.

ללא אורגזמה החיים הוא לא אגדה 2

מה שזה לא יהיה, אבל סקס צריך להיעשות כפי שאנו מביעים, רגשות חיוביים, הנאה שקשה לגשת לאנשים אחרים. במקום זאת, אתה כל הזמן ממהר או הפוך, למעשה, להפעיל את מצב הסוללה, אז זה לפעמים לשים את זה קצת, זה לא יכול למצוא תגובה מהתשוקה שלך.

לכל אדם יש את מזגו הסקסי. מישהו אוהב היטב, במשך זמן רב, השני, כביכול, נחשב על פרוץ של רגשות ומין סוער. כאן זה יהיה סוף סוף להרים את התשובה לשאלה למה הגברת לא מופיעה סקס. לכוון את תשומת הלב כי זה אומר שאתה פשוט לא לענות על הציפיות שלה, ולאחר הלילה של אהבה אין לה שום דבר, לא לספור הפרעות.

זהו אחד האירועים הנפוצים יותר, למה זוגות מסוימים נמצאים על סף הפער. אי הבנה, חיקוי, שתיקה - מכשיר מעת לעת מוכנים לכל דבר, פשוט לא להעליב אחד כמו המאהב. נראה שזה לא מפתיע, אבל אבל זה לא, בסופו של דבר, הם חווים כל דבר, לא סופר גירוי ועייפות כאלה מערכת יחסים. כולם כבר מזמן ידוע בניסיון להציג שיחה פרנק. מניות חוויותיה, תגידי לי איך זה עקרוני לעונג שלה. נסו להיות טקטיים לא, זה הפך, ללחוץ, כי זה נראה מסוגל לעורר עוד אחד חוסר אמון.

דרך טובה "להביא גשרים" שוב, יהיה מבודד ערב רומנטי. לעשות את זה, באופן כללי, להרגיש מיוחד ומרופד. גלה מה מעשים שלך יש רגשות נחמדים, ומה רק לְהַפְרִיעַ. הקרבה היא תהליך לשניים. במצב זה, לא זה אפילו לא חושב על סקס לא רוצה. זה ברור מאוד, לנתח את הימים האחרונים מ החיים של חצי שלך. כמה פעמים היא מתעכבת בעבודה? האם יש לה רגעי עבודה מסוימים שעושים דאגה? כמו בכלל נראה כמו תרשים של ילדה שחי איתך? זה יכול להיות בהחלט בימיה מאוד לא די זמן אפילו לשינה, אז היא לא יכולה לענות חיובית לבקשה לאתגר במיטה.

צמא לנוח 3

לדוגמה, אתה בחור טמפרמנטלי מאוד שמגיע מן המוח מן הרצון כאשר צורה של אהובך, אז אני מוכן להדוף אותו כמה פעמים ביום. באמת, ו הגברת לא כל כך נלהבת כפי שאנו רגילים לקרוא, בעין, כך שזה נראה כזה מצב לא כל כך לדבר. הכל עדיין לא ידע שזה לא אומר שאתה לא יכול להיות מערכת יחסים מלאה. אין דבר נורא ולא נכון. לכל דבר יש זמן משלה ואהבה לא יכול, באופן כללי, להמשיך לנצח. הוא מתפתח לתוך תחושה עמוקה ביותר של חיבה, וזה גם מאוד מצוין. אולי הסיבה שהגברת אינה מכילה מין, טמונה במבטה החדשה שלה על שתיים.

אין צורך להתגרות ולהראות רשומות. אף אחד לא מתקן זה לא ייתן לך דיפלומה ומדליה. על מנת לקבל תשוקה, הזמן הוא הכרחי. במקום שאתה לא נותן את זה לתשוקה שלו, אז היא פשוט תמצא כמה חושבים, לפחות איזו סיבה לישון מערב "התחייבויות". ריבית אם מצב הרוח הוא החצי השני, אם זה לא היה עייף או שזה ייקח כדי להירגע עם שיטה אחרת.

בסופו של דבר, ישנם שיעורים מרגשים רבים שאינם דורשים פעולות פעילות. ואפילו לא צריך ברזל כי למשל, עיסוי. אתה צריך להגיד מה תהיה לך מיידן כזה שירות, זה יוכל נהמה ואפילו מנגינה על הכוונה. לא עבור אף אחד לא סודי, מה כדי להפגין פנטזיה, ואתה לא שומע nikogdo בתגובה לבקשת סקס.

התפתחות לוגית של אירועים 4

זה לא מציאותי לחיות את כל חייו עם שותף אחד ומשחק כל הזמן תשוקה של מאהב נשען. וזה לא אומר שאין לך סיכוי דברים ארוכים ומאושרים עם אדם אחד. פשוט, בסופו של דבר, כדאי לחשוב על זה כמו התפתחות של יחסים אלה מאוד משנה את איכות המין.

אוהבי מלאים אנרגיה מצהיבים, כי עבור כל שלהם בחידוש. חיבוקים 1, נשיקות, ליטוף אכזרי ... כל זה מביא את שביעות הרצון של Discoverer, הופך להיות תנאי מוקדם לייצור הורמון של Oxytocin. אבל כאשר אתה כבר יחד כבר כמה שנים, ראו זה את זה במצבים שונים, הקימה חיים שיתופית - רומנטיקה נעלמת. סערה כזו של רגשות הם לא יותר כדי לדבר, אתה מתחיל, בסופו של דבר, להבחין על החסרונות זה בזה ולהפסיק, לשים את זה בעדינות, להסתכל על העולם דרך משקפי רוז. דירות דיסקרטיות במרכז

זה רק אומר שאתה חייב להיות שגוי בדיוק את הקצב. לא הרבה מי יודע את זה מהעובדה שאתה יהיה לך יחסי מין 5 פעמים בשבוע, ולא 15, אתה לא תסבול. זֶה בדרך כלל - לפעמים לבלות זמן לא במיטה, אבל רק בשביל כמה אזור מעניין.

כבר לא צריך לארגן מרתונים ארוטי כל לילה כדי להצדיק את הרגשות שלך. זה קל מספיק כדי להיות קרוב ולכן סוף סוף להגיב על הרצון. לא הרבה מי יודע שבמקרה זה, בסופו של דבר, להתרגז ולברר את הסיבה. אתה פשוט צריך גם לדבר כדי להבין אם אתה בסוף, זה מרוצה. כבוד לא רק את זכותך להיות קרבה, טוב, ואת זכותו, בכלל, לתרום ממין. זכור - סקס, לשים את זה בעדינות, אולי פחות, אבל הוא עצמו יהיה יותר, כמו הרבה מאיתנו התרגל לזה, באיכות גבוהה ושונה.

אין כוח רק שקרים 5

כולם מוכרים לתחושת התמוטטות, קוגדו בעבודה מלאה חסימה, יום שלם אני צריך להשקיע על הרגליים, סביב מסביב לעזור, הכל מתגלגל ביד. לפעמים מתיחה דומה במשך כמה ימים, חושף כישלון לא נעים. אתה צריך לחלוק מחשבות הרצונות סוף סוף לעשות את זה להרמוני. אגואיזם והתמכרויות אישיות יכולות רק כדי לוותר על העניינים שלך, כי אף אחד לא טמון כל הזמן לסבול, בפרט במונחים מיניים.הסיבה לכישלון של intima יכול להיות מאוד מיוחד.

לפעמים איך כולם יודעים, המצב הטוב ביותר הוא הטוב ביותר - המתן. רַע התקופה תסתיים, הכל, לשים את זה בעדינות, יחזור למעגלים, ואתה תקבל את הגברת שלך חזור. אבל במקום שאתה יכול איכשהו לעזור לה, אז לא, לשים את זה בעדינות, זה שווה אשראי הזדמנות זו. תחושה של הכרת תודה - לא זרז רע עִירוּר. אולי ממה שאתה תיקח חלק מהאחריות בעצמך, שמור על הנוחות שלה כאשר הוא בבית, אז אתה גם לענות על פרס נעים. אפילו הגברת העייפה, מלאה הכרת תודה, אולי זה נעשה, להסכים בלילה אהבה. לעשות את התנאים הדרושים לכך, כי המשימה של לפחות בחור עזרה למחצית השנייה שלך ולשמור אותו מן overvoltage.

3 תוספת 6

אחד האירועים הנוגעים יותר של גברת עשוי לסרב את ההתכנסות - עמדה מיוחדת. בפני עצמו סקס עם הריון אינו התווית, ולא נראה שאין אירועים נוראים. זה ברור יותר, יתר על כן, הוא מקדם את מצב הרוח הטוב של הגברת. לכוון את תשומת הלב לעובדה כי אבל לפעמים הורמונלי שלה מצב עשוי להיות כזה כי לפחות קצת רמז של סקס נגרמת על ידי הלחץ החזק ביותר ואת גירוי. וזה מוסבר, כי ההתפתחות של התינוק בבטן מלווה גם שינויים נוראים בגוף, אשר, כך או אחרת דשדוש על הליבידו.

במקום שאתה לא רוצה להיראות מפלצת תאווה, אשר כל הזמן שוללת את הגברת ההרה של שלום, אז אתה צריך למצוא כמה מאיתנו התרגלו לקרוא מקובל שני מועמדות. ואולי אפילו לא צריך לקרוא את זה לנסות את פינוח, גירוי חיצוני, לאפשר לוויה להירגע ולהרגיש כמו מקסים וחושני. יהיה רע אם לא נמחקו מה במקרה ולא וזה לא עוזר, רק לקחת את הרצון באגרוף ולחכות לרגע. לידה של תינוק הוא צעד עקרוני לפחות כמה זוג, אז עדיין יש לך שמחה הדדית והנאה מבודדת.

מתחמי הלחימה 7

חוסר רצון רק לקחת את המראה שלהם שהוטל על ידי החברה או סטריאוטיפים משפחתיים, פחד נראה unprepacent - כל זה תנאים מוקדמים משותפים למה הגברת לא עושה סקס. לכוון את תשומת הלב לעובדה כי במילה אחת זה יכול Call Complex. ממסכי טלוויזיה, כראוי, כוכבים דקים, ולכן, שידרו את זה לא משנה איזה נציג, כפי שאנו מבטאים, את המין היפה צריך באמת להיראות כאילו דֶגֶם. האדיפים הם נמונים כי קרבה אינטימית היא משהו יקר ו רומנטי, מה לא צריך להיות וולגריות. וכל זה ביחד זה עושה גבירותיי לסרב לראות את החצאים השני בגלל הסיוט לא להצדיק ציפיות.

נסה שזה נראה להראות את הגברת שהיא יפה ותאווה אתה. תארו לעצמכם עובדה אחת על פי אומר מחמאות, לעשות את זה לפחות קצת מצב.

שירות ליווי בישראל הוא מושלם. לעתים קרובות, הלקוחות הם צעירים מוצלחים במיוחד לאסוף את הזכייה להופיע במבט בחופשה, הליכה ישירות עם יד מרהיב. הכנסה זו היא די למדי כדי לכסות לחלוטין את עצמם עם כל הדרוש.

היא מתונה ייקח מידע זה כמדכא, ולבסוף יוכל לשחרר. ולא את המתחם נמכר עמוק, אז רק שיחה רוחנית או פסיכולוג מנוסה יוכלו לעזור. הוא בסופו של דבר לעזור לחשוף את כל המהות של הקושי ולמצוא כיצד אפשרויות הפתרון האופטימלי היא. הכי חשוב כאן לא סוף סוף לשים על שותף, על אחרת היא תחשוב שאתה לשקול גדול או פגום.

התרופה הטובה ביותר מכל הבעיות במערכות יחסים היא תשומת הלב. שום גברת לא עומדת מול חבר שיכול זה גם מעולה לטפל ומבקש, בסופו של דבר, לספק את הצרכים שלה. הכל כבר מזמן ידוע כי אבל האגואיסטים, שאינם רגילים, בסופו של דבר, שומעים את הסירוב, לעתים קרובות זה נראה לבד. הכל בגלל לפחות אדם מסוים צריך לחשוב ומקובל כפי שהוא. ברור לכולם שמסביב אליה, איך כולם אומללים, טיפול, ואולי היא תיהרג שהוא טועה. קרבה לכל אחד מהשותפים, כביכול מביאה רגשות מסוימים. יש לציין כי מישהו הוא פשוט חם וחיבה, כפי שכולם יודעים, אדם אהוב, אחרים מכוונים אך ורק על אורגזמה עם חצי שלהם.

אולי משהו שעשוי להיות, הנבחר שלך הוא מודאג או מפחד ממשהו, בסופו של דבר, להודות. לעתים קרובות יותר אתה, כדי לשים את זה בעדינות, לקרוא נשמות, יותר הזדמנות למצוא את הסיבה לקושי, ו בהתאם לכך, החלטתה. ואז אתה לא יכול להתקרב רק זה לזה לחבר, טוב, ולהחזיר את המצב המיני שלך.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות כדי לפתור קשיים איך כולם יודעים, חיי מין.

כמה נשים, בסופו של דבר, רואים את עצמם פריגיד, כי הם לא רוצים סקס. הם, ככלל, משוכנעים שזה מצב רגיל, והטבע שלהם עשה אותם. בעיקרו של דבר, חוסר הרצון של המין הוא לעתים קרובות, בסופו של דבר, הוא הגורמים הפיזיולוגיים או הנפשיים. הוכח כי פונקציית הרבייה מכבה כבלתי נחוצה כאשר הגברת חולה. כמובן, כולנו יודעים היטב משהו כי ולכן אני ממליץ על כל הבנות שאינן רוצה סקס, הקפד לבקר את הרופאים. ברור, הוא יחזיק בדיקה מקיפה, יעזור למצוא את שורש הקושי ולהסיר אותו. לאחר מכן, התשוקה המינית תיראה שוב, והגברת תוכל ליהנות ממין.

Просмотров: 131 | Добавил: loycell0bspe | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Приветствую Вас, Гость!
Пятница, 19.07.2024