13:44
שיפור מין בגילאי 45+: מה שראוי לדעת גברים ואהובים

עם הגיל, אנו משתנים באופן בלתי נמנע. ורק אחד נשאר ללא שינוי - הרצון ליהנות תענוגות ארוטיים. אבל עם הזמן, סקס בלתי נמנע עובר מטמורפוזה. זה הופך להיות רגוע יותר, ואין עוד תחושות מרגשות כי הנוער כל כך רווי.

התוכן של המאמר

1 בר קיימא זִקפָּה 2 מוקדם שפיכה (PE) 3 המורכבות S תהליך החדירה 4 לקבל רע סמים 5 טמפרטורה טמפרטורה

אמנם כדי לקבל הנאה, אין צורך לחפש בכל פעם מעצמך ושותפים של סקס קסום. היום נדבר על דרכים לשפר את איכות המין לגברים. הידע של תכונות אלה יהיה מוזר עבור השותף שלהם.

יציב איפוק

לאחר 45-50 שנים התהליך זקפה היא איטית יותר, וזה הופך להיות לא כל כך אמין כמו בצעירותו. פנטזיה ארוטית לבדה אינה מספיקה. לפעמים הפתעה לא נעימה עלול לקרות בגלל גורם מסיח פשוט - למשל, פתאומי שיחת טלפון קטעה את חוק מיני.

עם זאת, בבגרות זה נורמלי למדי. לא להפחיד את עצמך במילה "אימפוטנציה" בגלל תקרית חד פעמית: חרדה רק מחמירה את המצב. כן, ואתה צריך לדאוג רק אם, אם יש בעיות עם זקפה, מציגה לתוך הנרתיק ואת היעדרות שפיכה בזמן במשך יותר מ 3 חודשים.

ישנן מספר מדינות, מסוגל להשפיע על איכות הקמת. זה עודף משקל, סוכרת, מחלת לב, כולסטרול גבוה, לחץ דם גבוה, לא רגיל תרגיל. אז לשלוח את הכוחות לטפל בבריאות, ולא על חרדה על דמיון.

זמינות של תפקוד לקוי מניחה שאדם אינו יכול להשיג זקפה אפילו במהלך יחיד אוֹנָנוּת. אם לבד בעיה זו לא תתרחש - כל תפקוד לקוי של זיקפה לא יכול להיות דיבור. הנה הסיבה לקמטים היא לחץ. רק במהלך יחסי מין אתה צריך להירגע, לנהוג את ההתראה, להתמקד על ההנאה.

שחקנית אנג'לינה ג'ולי

דוקטור למדעי הרפואה קן האסלאם מארצות הברית תביעות: אפילו אי-זיקפה אמיתית לא צריך להיות הגבלת סקס טוב. "גברים לא צריכים 100% אמין זקפה, כדי לקבל אורגזמה. אני בן 76, והיה לי הרבה אורגזמות נהדרות אפילו ללא זקפה ".

מוקדם מדי שפיכה (PE) 2

ככלל, זה הקושי קשור בדרך כלל לגיל צעיר.

הצעות ליווי בישראל תוקפו. לעתים קרובות, הלקוחות הם צעירים משגשגים אשר בוערים את הרצון להסתכל על החגיגה, הליכה מתחת לטפל עם גברת מרהיבה. הכנסה זו מספיקה כדי לספק באופן מלא באופן מלא את האובייקטים הדרושים.

עם זאת, מחקר שיקגו האוניברסיטה מראים כי ישנם גברים רבים - כשליש - אשר מבחן PE לאורך החיים. המחקר המדעי האחרון הראה, כי הפרעה זו נמצאת בקרב גברים מכל הגילאים:

31% מהגברים מתחת לגיל 50-60 שנים, 30% - מ 60 עד 70 שנים, ו 22% - מ 75 עד 85 שנים.

PE, בעיקר, מתעוררת גם בשל הלחץ. חרדה עושה את מערכת העצבים יותר נרגש. להתמודד מתח ולמנוע שפיכה מוקדמת באמצעות לא רוחני חיבה, עיסוי. זה יירגע, להירגע הגוף ולמנוע פ.

יחסי מין ישירה חשוב לגידול. אבל כאשר אנו חוצים את סף הגיל הבוגר, עם זה קשיים עשויים להתעורר.

לישראל אין דעות קדומות, אם נדבר על הפעילויות בשירות ליווי. גברים מקומיים עמדות מוסריות גבוהות. כולם מבינים לחלוטין כי אסקוגר רק מלווה את הלקוח באירוע, שומר על השיחה ואת מודל ליווי של בכיתה VIP הופך לסימן של המצב.

אצל גברים, אלה כבר הוזכרו קשיים עם זקפה ו שפיכה מוקדמת. אצל נשים - יובש של הנרתיק או הדליל שלה. לפעמים יחסי מין הופך לא נוח אפילו עם כמות גדולה של סיכה.

המורכבות S חדירה תהליך 3

שמור את השמחה של אינטימיות בגיל זה, אתה יכול גם ללא חדירה עם צעצועי מין, עיסוי, סקס אוראלי. להביא קצת יצירתיות למיטה, וזה ייתן היכולת לקבל תענוג ואורגזמה, לעזוב את הכללים הקלאסיים.

השחקנית מוניקה בלוצ'י https://empress-escort.com/קטגוריה/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%a6%d7%a4%d7%95%d7%9f/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%a7%d7%a8%d7%99%d7%95%d7%aa/

קבל את Badov I תרופות 4

מדהים אבל למרות העובדה כי המדפים של בתי מרקחת ישבור מסמים כדי לשפר את העוצמה, גברים רבים אפילו לא מנסים אותם להשתמש. שלא לדבר על האמצעים ליהנות מהאמצעים בסיס קבוע.

לדוגמה, בגרמניה מדענים ראיינו 3124 גברים מבוגרים. 40% מהם דיווחו על קשיים עם זקפה. 96 יכלו שם את התרופה כדי לשפר את העוצמה, אלא רק 9% לפחות פעם אחת עוטף אמצעים כאלה. לכן כדאי לשקול את האפשרות של שימוש בתרופות מיוחדות - כמובן, מראש התייעץ עם הרופא המטפל.

הגנה Temp 5

בני הנוער של האיש מתרגש מהר יותר מאשר בנות. נשים רבות מתלוננות: "הוא מסיים אפילו לפני שאני לפחות אני מתרגש ". אבל בקצב הגיל הבוגר גברים להאט. אז ההזדמנות האמיתית נראה להשיג הרמוניה בתחום המיני. כמה לבלבל אותו, ובו לשווא. זוּג, איזון יקר, יש את ההזדמנות ליהנות מין ב 65 שנים אפילו יותר מ ב -25.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות לפתור בעיות בחיי המין.

סקס בגילים 45 שנים אין סודות מיוחדים. עם זאת, לעתים קרובות מתברר הרבה יותר נלהב וחושני מאשר קשרים מיניים בצעירים. זה מוסבר בפשטות: אדם בוגרת ואישה יודעים בדיוק מה שהם רוצים, כולם לא מהססים זה את זה, לא מורכבים על הפגמים שלהם, יש מספיק ניסיון של יחסי מין. וכמעט הדרך הבטוחה ביותר לשפר את המין בגיל 45 - השתמש צעצועים למבוגרים, חומרי סיכה ותכונות נושאיות אחרות. זה יעזור להרחיב באופן משמעותי את גבולות הנאה ולחוות תחושות חדשות ביסודו של המתרגלים המוכרים כבר.

Просмотров: 4442 | Добавил: loycell0bspe | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Приветствую Вас, Гость!
Пятница, 19.07.2024